O nas | About Us

Prowadzimy rodzinną, domową hodowle kotów rasy Maine Coon. Nasza hodowla jest zarejestrowana w klubie SMK Żory, który należy do Felis Polonia (FPL) i międzynarodowej organizacji FIFE.

Ukończyliśmy z powodzeniem w dwa kursy PawPeds  G1 i G2 jesteśmy z nich bardzo zadowoleni i czekamy na kolejny G3

G1   G2

Nasza przygoda z kotami rozpoczęła się w 2008 roku. Wtedy to w naszym domu pojawiła się nasza pierwsza wysterylizowana kotka Eviana, przedstawicielka rasy Pers Egzotyczny. Po pewnym czasie zaczęliśmy myśleć o kolejnym kocim członku naszej rodziny. W tym celu zaczęliśmy odwiedzać wystawy kotów. Tam poznaliśmy i zakochaliśmy się w łagodnych olbrzymich kotach o fantastycznym charakterze czyli kotach rasy Maine Coon. W 2012 roku postanowiliśmy założyć hodowle tych fascynujących nas kotów. Pierwsza pojawiła się w naszym domu Aberdeen Silver Night. Kolejno do naszej hodowli dołączył kocur Pitho Quique oraz kotka Candycoon’s Little Red Corvette. Nasze trzy pierwsze Maine Coony pochodzą z trzech renomowanych hodowli z Polski, Danii i Austrii. Staraliśmy się, aby były to jak najbardziej różne linie hodowlane.

Nasze koty mieszkają razem z nami w dwóch oddzielnych domach. Z Jackiem i jego rodziną mieszka nasz kocur, a moją rodzinę powiększają kotki. Nasze koty są fantastycznymi członkami naszych rodzin. Mieszkanie z nimi sprawia nam dużo radości. Charakter rasy sprawia, że są bardzo towarzyskie i chętnie szukają kontaktu z nami. Kotki bardzo szybko zaprzyjaźniły się z naszą Evianą. Od pierwszych chwil w naszych domach skradły nasze serce.

Naszym celem jest hodowla szczęśliwych, zdrowych i zgodnych ze standardem rasy kotów. Staramy się wraz z moimi dziećmi jak najwięcej czasu poświęcać socjalizacji naszych kociąt, aby obdarzały człowieka ufnością i miłością.

Serdecznie zapraszamy do naszej hodowli,
Beata Kłos & Jacek Salach

Kontact | Contact

Hodowla Icestorm*PL
Beata Kłos & Jacek Salach
Warszawa, POLSKA

tel. +48. 512 690 260
email: icestormpl@gmail.com
Facebook: IcestormPl